Włoski stół na Twoim weselu?

Nasz włoski stół 

Włoskie sery i wędliny najwyższej jakości podane w towarzystwie wyjątkowych dodatków zachwycą Twoich gości. W Crudo Gusto zajmujemy się tym od lat. Prowadzimy delikatesy, dzięki temu nasze produkty są zawsze na miejscu, świeże i wypróbowane przez tysiące klientów.
Włoskie stoły stały się atrakcją na przyjęciach weselnych. To idealana alternatywa dla wiejskiego stołu. W końcu wesele to przyjęcie niepowtażalne i takie też są nasze kompozycje.
Obok słodkich stołów, które przypominają dzieła sztuki nasz włoski stół ma ten sam cel. Przepyszne jedzenie, dojrzewające sery i sezonowane wędliny, a to w towarzystwie oliwek, suszonych pomidorów, świeżych owoców, warzywnych past, bazyliowego pesto, oliwy i wpaniałego pieczywa.
To idealna opcja na wesele. Twoi goście będą mogli zachwycać się wyjątkowym śródziemnomorskim smakiem jedzenia, jego pięknym podaniem i wspaniałym winem, które również może pojawić się na naszym włoskim stole.
Włoskie jedzenie to nasza pasja! Zadzwoń lub napisz, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

726-481-207
crudogusto@wp.pl
© CrudoGusto 2023
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram